Home » Carrière » Contact
Sterre Mosmans
Sterre Mosmans

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
sterre.mosmans@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Talent Consultant Support en beheer functies Noord Brabant en Limburg
073-8080401
celesta.eijhout@linden-it.com

Yip-Pang Jong
Yip-Pang Jong

Resourcing Associate Freelancers en Partners
030-8080511
yip-pang.jong@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Talent Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Merel van Buitenen
Merel van Buitenen

Talent Consultant Support en beheer functies Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
030-8080511
ture.de.weijer@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Renate Steenbeek
Renate Steenbeek

Talent Consultant Cloud, Security, Applicatiebeheer, IT management functies
030-8080511
renate.steenbeek@linden-it.com

Adelay Equabagergis
Adelay Equabagergis

Managing Director Software Developers
020-8080472
adelay.equabagergis@linden-it.com

Meld je aan bij Linden-IT

Open sollicitatie

klik hier

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Europalaan 4
5232 BC Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Uitgelicht

Wat is Incident Management?

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd ons over incident management. In dit stuk krijg je te weten wat incident management precies inhoudt en verteld Sjoerd wat je nu wel…

Lees verder »

Linden-IT Medewerkers van het kwartaal!

Met trots presenteren wij wederom de medewerkers van het kwartaal. De IT-professionals die het verdienen om in de spotlight te worden gezet! Ieder kwartaal wordt er per regio een medewerker…

Lees verder »

Serie: Beter werken – Deel 4 – Gevaren op de werkvloer

Het is alweer tijd voor de vierde blog in de reeks ‘beter werken’. Dit keer staat het thema ‘gevaren op de werkvloer’ centraal. Nicole neemt ons mee in een reeks…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe we kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!