Home » Carrière » Contact
Sterre Mosmans
Sterre Mosmans

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
sterre.mosmans@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Talent Executive Support en beheer functies Noord Brabant en Limburg
073-8080401
celesta.eijhout@linden-it.com

Yip-Pang Yong
Yip-Pang Yong

Resourcing Associate Freelancers en Partners
030-8080511
yip-pang.jong@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Talent Consultant Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Merel van Buitenen
Merel van Buitenen

Talent Consultant Support en beheer functies Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
030-8080511
ture.de.weijer@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Adelay Equabagergis
Adelay Equabagergis

Managing Director Development
020-8080472
adelay.equabagergis@linden-it.com

Meld je aan bij Linden-IT

Open sollicitatie

klik hier

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Europalaan 4
5232 BC Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Lissabon

Praça Marquês de Pombal 14
Lisbon 1250-162
Portugal
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Linden-IT Lissabon

Uitgelicht

Linden-IT Development: wat doet een Front-End Developer?

Wanneer je denkt aan Software Development krijg je al snel een beeld van programmeurs die ingewikkelde, onbegrijpelijke codes typen waaruit vervolgens een ingenieus softwareproduct ontstaat. Dit is inderdaad een onderdeel…

Lees verder »

Linden-IT in 2021!

Het is December en dat betekend dat de laatste maand van 2021 is aangebroken. In dit jaar is Linden-IT enorm gegroeid en hebben wij een aantal grote mijlpalen behaald. Tijd…

Lees verder »

Linden-IT opent kantoor in Portugal

In ons kantoor in Lissabon gaan we de activiteiten van Linden-IT in Nederland ondersteunen. Met name op het gebied van sales en recruitment support. Lissabon is een aantrekkelijke stad om…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!