Home » Carrière » Contact
Gerbert Jan Valk
Voor development projecten:
Gerbert Jan Valk

CEO
020-8080472
gerbert.jan.valk@linden-it.com

Quinten van de Kraats
Voor projecten en services:
Quinten van de Kraats

IT Consultant
085-4825503
quinten.van.de.kraats@linden-it.com

Shanna van Rooijen
Voor pers en marketing:
Shanna van Rooijen

Marketing Associate
020-8080472
shanna.van.rooijen@linden-it.com

Fabian Rebel
Voor Finance:
Fabian Rebel

Financial Controller
085-0493240
finance@linden-it.com

Ture de Weijer
Voor resourcing:
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
085-0493240
ture.de.weijer@linden-it.com

Kirsten Bults
Voor opleidingen:
Kirsten Bults

Directeur People & Development
020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Nicole Korringa
Voor werkzoekenden:
Nicole Korringa

Talent & Development Manager
020-8080472
nicole.korringa@linden-it.com

Meld je aan bij Linden-IT

Open sollicitatie

klik hier

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Bruistensingel 400
5232 AG Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Bruistensingel400

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Lissabon

Rua Castilho 213
Lisbon 1070-224
Portugal
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Stockholm

Klarabergsviadukten 63
111 64 Stockholm
Sweden
info@linden-it.se

Bekijk op Google Maps

Stockholm kantoor

Uitgelicht

Helpdeskonderzoek 2022

Linden-IT vindt het belangrijk om kennis en inzichten met de markt te delen. Daarom hebben we ook in 2022 met veel plezier weer ons maatgevende helpdeskonderzoek gehouden. We vroegen honderden…

Lees verder »

Het belang van vitaliteit

‘Vitaliteit’ een woord dat je tegenwoordig overal tegenkomt. Niet alleen op de werkvloer, maar eigenlijk overal in ons dagelijks leven. Is het niet je werkgever die het belang van vitaliteit…

Lees verder »

Helft Nederlandse bedrijven door krappe arbeidsmarkt eerder bereid mbo’ers aan te nemen

Nog nooit was de arbeidsmarkt zo krap als nu; in het eerste kwartaal van 2022 stonden er 133 vacatures per 100 werklozen open (bron: CBS). Werkgevers kampen met personeelstekorten en…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!