Home » Contact

Voor werkzoekenden

Sterre Mosmans
Sterre Mosmans

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
sterre.mosmans@linden-it.com

Voor opdrachtgevers

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Voor opleidingen

Kirsten Bults
Kirsten Bults

Directeur People & Development
020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Voor resourcing

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
030-8080511
ture.de.weijer@linden-it.com

Voor IT ondersteuning

Pieter Appel
Pieter Appel

IT Consultant
085-4825503
support@linden-it.com

Voor Finance

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Controller
085-0493240
finance@linden-it.com

Voor pers en marketing

Shanna van Rooijen
Shanna van Rooijen

Marketing Associate
020-8080472
shanna.van.rooijen@linden-it.com

Voor projecten en services

Tom van Veen
Tom van Veen

Consultant Projecten & Services
085-4825503
tom.van.veen@linden-it.com

Voor development projecten

Meer weten over werken bij Linden-IT

Meer weten over werken bij Linden-IT?

Neem dan contact op met één van onze recruiters.

Neem contact op

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Europalaan 4
5232 BC Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Uitgelicht

Wat is Incident Management?

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd ons over incident management. In dit stuk krijg je te weten wat incident management precies inhoudt en verteld Sjoerd wat je nu wel…

Lees verder »

De weg naar een performance IT-servicedesk

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd de weg naar een performance IT-servicedesk. Waarom dit zo belangrijk is? Als een servicedesk goed draait, kan een bedrijf productiever, met minder kosten…

Lees verder »

Top 10 skills van een servicedeskmedewerker

Zelf-service portalen, automatisering en AI maken tijd vrij op uw servicedesk en bij uw servicedeskmedewerkers. Hierdoor kunnen ze zich beter focussen op belangrijke en terugkerende problemen. Aangezien uw gebruikers of…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe we kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!