Wil je meer informatie?

Heb je een vraag over onze vacatures, werken bij Linden-IT of onze diensten? Linden-IT is bereikbaar via de onderstaande kanalen.

Voor development projecten:

Gerbert Jan Valk
Gerbert Jan Valk

CEO

020-8080472
gerbert.jan.valk@linden-it.com

Voor IT ondersteuning:

Mirko Meyn
Mirko Meyn

IT Specialist

085-4825503
mirko.meyn@linden-it.com

Voor Finance:

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Financial Controller

085-0493240
finance@linden-it.com

Voor resourcing:

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing

085-0493240
ture.de.weijer@linden-it.com

Voor werkzoekenden:

Nicole Korringa
Nicole Korringa

Talent & Development Manager

020-8080472
nicole.korringa@linden-it.com

Voor opleidingen:

Kim de Loor
Kim de Loor

Manager Linden-IT Academy

020-8080472
kim.de.loor@linden-it.com

Voor opdrachtgevers:

Mitchell Overklift
Mitchell Overklift

Manager Sales & Recruitment Support

085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Meer weten over werken bij Linden-IT

Meer weten over werken bij Linden-IT?

Neem dan contact op met één van onze recruiters.

Neem contact op

Onze kantoren



Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps



Den Bosch

Bruistensingel 400
5232 AG Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Bruistensingel400

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps



Lissabon

Rua Castilho 213
Lisbon 1070-051
Portugal
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Lissabon Kantoor

Stockholm

Klarabergsviadukten 63
111 64 Stockholm
Sweden
info@linden-it.se

Bekijk op Google Maps

Stockholm kantoor

Nieuws

Uitgelicht

Contact

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!
Vacature is verwijderd uit je favorieten!