Home » Contact
Gerbert Jan Valk
Voor development projecten:
Gerbert Jan Valk

CEO
020-8080472
gerbert.jan.valk@linden-it.com

Quinten van de Kraats
Voor projecten en services:
Quinten van de Kraats

IT Consultant
085-4825503
quinten.van.de.kraats@linden-it.com

Fabian Rebel
Voor Finance:
Fabian Rebel

Financial Controller
085-0493240
finance@linden-it.com

Ture de Weijer
Voor resourcing:
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
085-0493240
ture.de.weijer@linden-it.com

Kirsten Bults
Voor opleidingen:
Kirsten Bults

Directeur People & Development
020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Nese Cekic
Voor opdrachtgevers:
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Nicole Korringa
Voor werkzoekenden:
Nicole Korringa

Talent & Development Manager
020-8080472
nicole.korringa@linden-it.com

Meer weten over werken bij Linden-IT

Meer weten over werken bij Linden-IT?

Neem dan contact op met één van onze recruiters.

Neem contact op

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Bruistensingel 400
5232 AG Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Bruistensingel400

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Lissabon

Rua Castilho 213
Lisbon 1070-224
Portugal
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Lissabon Kantoor

Stockholm

Klarabergsviadukten 63
111 64 Stockholm
Sweden
info@linden-it.se

Bekijk op Google Maps

Stockholm kantoor

Uitgelicht

Het groeipad naar applicatiebeheerder

Het groeipad van een applicatiebeheerder is mogelijk korter dan je denkt. Wel is er een aantal essentiële stappen die je dient te zetten, voordat je de stap naar applicatiebeheerder kunt…

Lees verder »

Applicatiebeheer trends

De softwareapplicaties van vandaag – zowel on-premise als Cloud – worden steeds complexer en uitdagender om dagelijks te beheren. Maar hoewel de noodzaak om IT-infrastructuur, hardware en apparaten te beheren…

Lees verder »

De wereld van applicatiebeheer

De wereld van applicatiebeheer Geen enkel bedrijf kan nog zonder: applicaties. Slimme software voor het automatiseren van dagelijkse handelingen, IT-systemen die informatie waardevoller en toegankelijker maken en mobiele applicaties die…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!