Home » Diensten » Contact
Mitchel Overklift
Mitchel Overklift

Manager Sales & Recruitment Support
085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Bas Lankheet
Bas Lankheet

Sales & Recruitment Support
085-0493240
bas.lankheet@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord-Brabant & Limburg
073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit Consultancy
085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Business Unit Development
085-0493240
sander poeltuyn@linden-it.com

Tom van Veen
Tom van Veen

Consultant Projecten & Services
085-4825503
tom.van.veen@linden-it.com

Het tekort aan IT neemt toe, dankzij Linden-IT was dit voor ons snel opgelost met de juiste IT professionals.

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Europalaan 4
5232 BC Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Uitgelicht

Cloud Security Essentials

Wil je ook Malware, Ransomware, Phishing voorkomen en je Cloud diensten beschermen? Dan is een goede Cloud Security strategie essentieel om veilig werken te garanderen! Waarom dit zo belangrijk is?…

Lees verder »

Wat is Incident Management?

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd ons over incident management. In dit stuk krijg je te weten wat incident management precies inhoudt en verteld Sjoerd wat je nu wel…

Lees verder »

Waarom naar de Cloud?

De virtuele wolk waar we al onze data bewaren is de toekomst. Steeds meer bedrijven bieden hun werknemers de mogelijkheid om toegang te krijgen tot bestanden vanaf elke locatie. Maar…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe we kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!