Home » Diensten » Contact
Mitchel Overklift
Mitchel Overklift

Manager Sales & Recruitment Support
085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Bas Lankheet
Bas Lankheet

Sales & Recruitment Support
085-0493240
bas.lankheet@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord-Brabant & Limburg
073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit Consultancy
085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Business Unit Development
085-0493240
sander poeltuyn@linden-it.com

Tom van Veen
Tom van Veen

Consultant Projecten & Services
085-4825503
tom.van.veen@linden-it.com

Het tekort aan IT neemt toe, dankzij Linden-IT was dit voor ons snel opgelost met de juiste IT professionals.

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Europalaan 4
5232 BC Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Uitgelicht

Waarom is Cyber Security zo belangrijk?

De digitalisering blijft toenemen en biedt veel kansen voor bedrijven, niet alleen in de IT-sector maar in alle sectoren. Dit betekent ook dat cybercriminaliteit toeneemt. Gegevens worden digitaal opgeslagen voor…

Lees verder »

Linden-IT winst samen met Consortium FlexValue aanbesteding Belastingdienst

Utrecht – Afgelopen tijd heeft FlexValue samen met haar vaste partners een bijzondere prestatie neergezet. FlexValue is geselecteerd als leverancier voor de flexibele IT-inhuur door de Belastingdienst. In oktober 2021…

Lees verder »

Windows 11 is er!

Het wachten is voorbij! Het is 5 oktober en dat betekend dat je eindelijk kan upgraden naar het nieuwe Windows 11-besturingssysteem! Er is veel te ontdekken in over deze nieuwe…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe we kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!