Home » Diensten » Contact
Mitchell Overklift
Mitchell Overklift

Manager Sales & Recruitment Support
085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Bas Lankheet
Bas Lankheet

Sales & Recruitment Support
085-0493240
bas.lankheet@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord-Brabant & Limburg
073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit Consultancy
085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Business Unit Development
020-8080472
sander.poeltuyn@linden-it.com

Quinten van de Kraats
Quinten van de Kraats

Junior IT Consultant
085-4825503
quinten.van.de.kraats@linden-it.com

Het tekort aan IT neemt toe, dankzij Linden-IT was dit voor ons snel opgelost met de juiste IT professionals.

Onze kantoren

Amsterdam (hoofdkantoor)

John M Keynesplein 12-46
1066 EP Amsterdam
020-8080472
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Baarn

Baarnsche dijk 4
3741 LR Baarn
030-8080511
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Den Bosch

Europalaan 4
5232 BC Den Bosch
073-8080401
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Rotterdam

Wilhelminaplein 1-40
3072 DE Rotterdam
085-0493240
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Lissabon

Praça Marquês de Pombal 14
Lisbon 1250-162
Portugal
info@linden-it.com

Bekijk op Google Maps

Linden-IT Lissabon

Uitgelicht

Linden-IT in 2021!

Het is December en dat betekend dat de laatste maand van 2021 is aangebroken. In dit jaar is Linden-IT enorm gegroeid en hebben wij een aantal grote mijlpalen behaald. Tijd…

Lees verder »

Linden-IT opent kantoor in Portugal

In ons kantoor in Lissabon gaan we de activiteiten van Linden-IT in Nederland ondersteunen. Met name op het gebied van sales en recruitment support. Lissabon is een aantrekkelijke stad om…

Lees verder »

10 Redenen om ICT te outsourcen

Heb je meer capaciteit of kennis nodig op je IT-afdeling, maar weet je in deze onzekere tijden niet helemaal zeker hoe je het aan moet pakken om die capaciteit te…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!