De zoektocht naar IT-personeel

Geplaatst op 20-10-2018

Zonder IT kan onze samenleving nauwelijks meer functioneren. Maar goede IT-specialisten moet je anno 2018 zoeken met een vergrootglas. Welke oplossingen zijn er voor dit probleem op de oververhitte arbeidsmarkt?

Ook Linden-IT, een IT-detacheringsbedrijf dat zich vooral richt op vacatures op mbo- en hbo-niveau, biedt de mensen die het bemiddelt opleidingen aan. Medeoprichter en directeur Gerbert Jan Valk: “Sinds het begin, twee jaar geleden, hebben wij een eigen academie. Mensen die bij ons binnenkomen, krijgen een eigen opleidingsplan. We kijken waar iemand heen wil en bij welke opdrachtgever iemand wil werken. Dat plan kan natuurlijk wijzigen, omdat er op een gegeven moment behoefte is aan andere kennis.”

Wil je verder lezen over ons stuk in Flexmarkt? Klik snel op en lees het hele artikel: https://www.ottoworkforce.com/wp-content/uploads/2018/10/Flexmakrt-2018-5.pdf

Nieuws

Uitgelicht

Contact

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!
Vacature is verwijderd uit je favorieten!