Geplaatst op 03-10-2018
Co-sourcing is een samenwerking tussen uw organisatie en Linden-IT waarbij de uitvoering wordt uitbesteed, maar door de nauwe samenwerking blijft u zeer betrokken en behoudt u zelf meer verantwoordelijkheid voor het eindresultaat dan bij outsourcing. Hierbij ontzorgen wij u dus en nemen alle activiteiten rondom de helpdesk over. Dit resulteert in een 100% bezetting van uw helpdesk.
Bij Co-sourcing is goede communicatie en vertrouwen van essentieel belang. Duidelijke afspraken over de duur, bezetting, technische omvang, richtlijnen en kennis zijn daarom van belang voor het slagen van het IT-project. Veel IT-bedrijven maken gebruik van dagelijkse en wekelijkse meetings om elkaar op de hoogte te houden van de laatste updates. Via een slimme project management tools worden deze updates geregistreerd en bijgehouden. Door te werken met framework zoals Scrum, kunnen korte updates in korte tijd worden doorgevoerd.
Het outsourcen/insourcen van uw IT, bijvoorbeeld uw helpdesk, doormiddel van Co-sourcing kan interessant voor uw bedrijf zijn. Met Co-sourcing kunt u de expertise, flexibiliteit, gemak en schaalbaarheid van Linden-IT gebruiken zonder dat de bezetting van uw eigen bedrijf eronder te lijden heeft. Enkele andere voordelen zijn:
Wilt u gebruik maken van onze Co-sourcing mogelijkheid? Dat kan natuurlijk. Om een goede start te maken zullen wij eerst een analyse maken van de huidige situatie.
Deze vragen helpen ons om de service te verhogen. Het volledig bezetten van de helpdesk is onze core business. Wij zullen een compleet team opstellen, inclusief back up. Hierdoor kunnen wij gemakkelijk schakelen bij bijvoorbeeld vakantie en ziekte. Wij vinden het belangrijk dat het personeel goed binnen uw organisatie past. Om dit voor elkaar te krijgen zijn de juiste trainingen en inwerkperiode cruciaal. Ook dit zullen wij ook volledig verzorgen.
Een goed georganiseerde helpdesk waar u zelf geen omkijken meer naar heeft. Dat klinkt goed toch? Wanneer u met Linden-IT in zee gaat zorgen wij ervoor dat uw helpdesk nooit meer onderbezet is. Het gehele team inclusief de back up pool is volledig ingewerkt en direct inzetbaar. Wij kunnen gemakkelijk schakelen bij tijdens piekmomenten. Het team kan uitgebreid worden bij drukte en teruggedraaid tijdens rustigere periodes. Ook het maken van de gehele planning wordt door Linden-IT gedaan.
Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.