Verantwoordelijk voor Noord-Holland, Flevoland, Zuid-Holland en Zeeland

Business unit Support & beheer regio West

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit

020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Koen Scheelings
Koen Scheelings

Managing Consultant

020-8080472
koen.scheelings@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Talent Consultant

020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Consultant

020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Wesley Stuger
Wesley Stuger

Sales Consultant

020-8080472
wesley.stuger@linden-it.com

Jeroen Kooman
Jeroen Kooman

Sales Consultant

020-8080472
jeroen.kooman@linden-it.com

Samantha Refos
Samantha Refos

Sales Associate

020-8080472
samantha.refos@linden-it.com

Sophie Wijmans
Sophie Wijmans

Sales Associate

020-8080472
sophie.wijmans@linden-it.com

Judith Akele
Judith Akele

Sales Associate

020-8080472
judith.akele@linden-it.com

Renée van de Weerd
Renée van de Weerd

Sales Associate

020-8080472
renee.van.de.weerd@linden-it.com

Sam Stalenberg
Sam Stalenberg

Sales Associate

020-8080472
sam.stalenberg@linden-it.com

Verantwoordelijk voor Utrecht, Gelderland, Overijssel, Drenthe, Friesland, Groningen

Business unit Support & beheer regio Noord

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit

030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Sharon Moen
Sharon Moen

Sales Consultant

030-8080511
sharon.moen@linden-it.com

Rianne de Meijere
Rianne de Meijere

Sales Consultant

030-8080511
rianne.de.meijere@linden-it.com

Merel van Buitenen
Merel van Buitenen

Talent Consultant

030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Maarten Jansen
Maarten Jansen

Sales Associate

030-8080511
maarten.jansen@linden-it.com

Adam Azzahchi
Adam Azzahchi

Sales Associate

030-8080511
adam.azzahchi@linden-it.com

Verantwoordelijk voor Noord-Brabant en Limburg

Business unit Support & beheer regio Zuid

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit

073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Nikki van Dam
Nikki van Dam

Sales Executive

073-8080401
nikki.van.dam@linden-it.com

Jacqueline Siemons
Jacqueline Siemons

Sales Consultant

073-8080401
jacqueline.siemons@linden-it.com

Julie Abcouwer
Julie Abcouwer

Recruitment & Sales Associate

0639002198
julie.abcouwer@linden-it.com

Jeroen Hoogveld
Jeroen Hoogveld

Talent Associate

073-8080401
jeroen.hoogveld@linden-it.com

Boudewijn van der Sijde
Boudewijn van der Sijde

Sales Associate

073-8080401
boudewijn.van.der.sijde@linden-it.com

Linden-IT

Business unit Consultancy

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit

085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing

085-0493240
ture.de.weijer@linden-it.com

Stijn Bakker
Stijn Bakker

Sales Consultant

085-0493240
stijn.bakker@linden-it.com

Patrick Prasing
Patrick Prasing

Sales consultant

085-0493240
patrick.prasing@linden-it.com

Noah Damen
Noah Damen

Talent Consultant

085-0493240
noah.damen@linden-it.com

Jennifer Zoetemeyer
Jennifer Zoetemeyer

Talent Associate

085-0493240
jennifer.zoetemeyer@linden-it.com

Jason Rump
Jason Rump

Sales Associate

085-0493240
jason.rump@linden-it.com

Ali Noori
Ali Noori

Sales Associate

085-0493240
ali.noori@linden-it.com

Linden-IT

Business unit Developers

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Development

020-8080472
sander.poeltuyn@linden-it.com

Adelay Equabagergis
Adelay Equabagergis

Managing Director Development

020-8080472
adelay.equabagergis@linden-it.com

Achraf Zibuh
Achraf Zibuh

Talent Associate

020-8080472
achraf.zibuh@linden-it.com

Xavier Veul
Xavier Veul

Mendix Consultant & Trainer

085-0493240
xavier.veul@linden-it.com

Linden-IT

Team Lissabon

Sophie van den Elzen
Sophie van den Elzen

Managing Consultant Resourcing

085-0493240
sophie.van.den.elzen@linden-it.com

Jacqueline Janssen
Jacqueline Janssen

Resourcing Consultant

085-0493240
jacqueline.janssen@linden-it.com

Esmee Boogaerdt ’t Hooft
Esmee Boogaerdt ’t Hooft

Resourcing Consultant

085-0493240
esmee.boogaerdt@linden-it.com

Danielle Reijne
Danielle Reijne

Resourcing Associate

085-0493240
danielle.reijne@linden-it.com

Annemijn Mennink
Annemijn Mennink

Resourcing Associate

085-0493240
annemijn.mennink@linden-it.com

Overig

Linden-IT algemeen

Kirsten Bults
Kirsten Bults

Directeur People & Development

020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Financial Controller

085-0493240
finance@linden-it.com

Karin van den Berg
Karin van den Berg

Finance & Fleet

020-8080472
finance@linden-it.com

Anne Last
Anne Last

Financial Associate

020-8080472
finance@linden-it.com

Mikla Heesbeen
Mikla Heesbeen

Financial Associate

020-8080472
finance@linden-it.com

Maryse ten Broek
Maryse ten Broek

Financial Associate

085-0493240
finance@linden-it.com

Mitchell Overklift
Mitchell Overklift

Manager Sales & Recruitment Support

085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support

085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Gilles Mouhlen
Gilles Mouhlen

Sales & Recruitment Support

085-0493240
gilles.mouhlen@linden-it.com

Elodie Biltgen
Elodie Biltgen

Sales & Recruitment Support

085-0493240
elodie.biltgen@linden-it.com

Kim de Loor
Kim de Loor

Manager Linden-IT Academy

020-8080472
kim.de.loor@linden-it.com

Mans van Schaik
Mans van Schaik

Consultant Academy

085-0493240
mans.van.schaik@linden-it.com

Glenn Meijer
Glenn Meijer

Academy Associate

085-0493240
glenn.meijer@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Talent & Development manager

085-0493240
celesta.eijhout@linden-it.com

Nicole Korringa
Nicole Korringa

Talent & Development Manager

020-8080472
nicole.korringa@linden-it.com

Mirko Meyn
Mirko Meyn

IT Specialist

085-4825503
mirko.meyn@linden-it.com

Stanley Pegel
Stanley Pegel

IT Professional

085-0493240
stanley.pegel@linden-it.com

Melissa van Tilborg
Melissa van Tilborg

BI & Data Consultant

020-8080472
melissa.van.tilborg@linden-it.com

Joya Smit
Joya Smit

Officemanager

020-8080472
joya.smit@linden-it.com

Sophie Stokbroekx
Sophie Stokbroekx

Allround marketeer

085-0493240
sophie.stokbroekx@linden-it.com

Nieuws

Uitgelicht

Contact

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!
Vacature is verwijderd uit je favorieten!