Home » Over ons » Meet the team
Achraf Zibuh
Achraf Zibuh

Talent Associate Development
020-8080472
achraf.zibuh@linden-it.com

Adelay Equabagergis
Adelay Equabagergis

Managing Director Development
020-8080472
adelay.equabagergis@linden-it.com

Anne Last
Anne Last

Financieel medewerker
020-8080472
finance@linden-it.com

Bas Lankheet
Bas Lankheet

Sales & Recruitment Support
085-0493240
bas.lankheet@linden-it.com

Bianca Plijter
Bianca Plijter

Financieel medewerker
020-8080472
finance@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Talent Executive Support en beheer functies Noord Brabant en Limburg
073-8080401
celesta.eijhout@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Talent Consultant Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Controller
085-0493240
finance@linden-it.com

Jeroen Kooman
Jeroen Kooman

Sales Consultant Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
jeroen.kooman@linden-it.com

Karin van der Berg
Karin van der Berg

Financieel medewerker
020-8080472
finance@linden-it.com

Kim de Loor
Kim de Loor

Manager Linden-IT Academy
020-8080472
kim.de.loor@linden-it.com

Koen Scheelings
Koen Scheelings

Sales Executive Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
koen.scheelings@linden-it.com

Kirsten Bults
Kirsten Bults

Directeur People & Development
020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Lodewijk van IJs
Lodewijk van IJs

Sales Executive Cloud, Security, Applicatiebeheer, IT management functies
030-8080511
lodewijk.van.ijs@linden-it.com

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Merel van Buitenen
Merel van Buitenen

Talent Consultant Support en beheer functies Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Mick Vijverberg
Mick Vijverberg

Sales Executive Projecten & Services
030-8080511
mick.vijverberg@linden-it.com

Mitchell Overklift
Mitchell Overklift

Manager Sales & Recruitment Support
085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Nicole Korringa
Nicole Korringa

Talent & Development Manager
020-8080472
nicole.korringa@linden-it.com

Nikki van Dam
Nikki van Dam

Sales Executive Support en beheer functies Noord Brabant en Limburg
073-8080401
nikki.van.dam@linden-it.com

Quinten van de Kraats
Quinten van de Kraats

Junior IT Consultant
085-4825503
quinten.van.de.kraats@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Rianne de Meijere
Rianne de Meijere

Sales Consultant Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
rianne.de.meijere@linden-it.com

Ricky Kouwets
Ricky Kouwets

HR Stagiair
020-8080472
ricky.kouwets@linden-it.com

Samantha Refos
Samantha Refos

Sales Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
samantha.refos@linden-it.com

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Business Unit Development
020-8080472
sander.poeltuyn@linden-it.com

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Shanna van Rooijen
Shanna van Rooijen

Marketing Associate
020-8080472
shanna.van.rooijen@linden-it.com

Sharon Moen
Sharon Moen

Sales Consultant Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
sharon.moen@linden-it.com

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord-Brabant & Limburg
073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Sophie Wijmans
Sophie Wijmans

Sales Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sophie.wijmans@linden-it.com

Sterre Mosmans
Sterre Mosmans

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
sterre.mosmans@linden-it.com

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit Consultancy
085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
030-8080511
ture.de.weijer@linden-it.com

Wesley Stuger
Wesley Stuger

Sales Consultant Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
wesley.stuger@linden-it.com

Yip-Pang Yong
Yip-Pang Yong

Resourcing Associate Freelancers en Partners
030-8080511
yip-pang.jong@linden-it.com

Uitgelicht

Linden-IT in 2021!

Het is December en dat betekend dat de laatste maand van 2021 is aangebroken. In dit jaar is Linden-IT enorm gegroeid en hebben wij een aantal grote mijlpalen behaald. Tijd…

Lees verder »

Linden-IT opent kantoor in Portugal

In ons kantoor in Lissabon gaan we de activiteiten van Linden-IT in Nederland ondersteunen. Met name op het gebied van sales en recruitment support. Lissabon is een aantrekkelijke stad om…

Lees verder »

3 dingen die altijd met software packaging en migraties onderschat worden

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd ons meer over software packinging. Vaak is het software packagen voor veel IT-managers een overwachte hoge kostenpost in verschillende migratietrajecten. Sjoerd aan het…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!