Verantwoordelijk voor Noord-Holland, Flevoland, Zuid-Holland en Zeeland

Business unit Support & beheer regio West

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Business Unit Director

020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Recruitment Consultant

020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Consultant

020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Wesley Stuger
Wesley Stuger

Sales Consultant

020-8080472
wesley.stuger@linden-it.com

Judith Akele
Judith Akele

Sales Consultant

020-8080472
judith.akele@linden-it.com

Sam Stalenberg
Sam Stalenberg

Sales Consultant

020-8080472
sam.stalenberg@linden-it.com

Tim van der Vliet
Tim van der Vliet

Sales Associate

020-8080472
Tim.van.der.vliet@linden-it.com

Alex Berkhout
Alex Berkhout

Managing Consultant

020-8080472
alex.berkhout@linden-it.com

Sta jij straks hier?
Sta jij straks hier?

Kom werken bij Linden-IT

085-0493240
Bekijk Linden-IT vacatures
Open sollicitatie

Verantwoordelijk voor Utrecht, Gelderland, Overijssel, Drenthe, Friesland, Groningen

Business unit Support & beheer regio Noord

Marian Rozz
Marian Rozz

Business Unit Director

030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Sharon Moen
Sharon Moen

Managing Consultant

030-8080511
sharon.moen@linden-it.com

Rianne van Nispen-de Meijere
Rianne van Nispen-de Meijere

Sales Consultant

030-8080511
rianne.de.meijere@linden-it.com

Merel de Vries-van Buitenen
Merel de Vries-van Buitenen

Managing Recruitment Consultant

030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Maarten Jansen
Maarten Jansen

Sales Consultant

030-8080511
maarten.jansen@linden-it.com

Anneroos van Leeuwen
Anneroos van Leeuwen

Sales Associate

030-8080511
anneroos.van.leeuwen@linden-it.com

Glenn Meijer
Glenn Meijer

Talent Consultant

030-8080511
glenn.meijer@linden-it.com

Elodie Biltgen
Elodie Biltgen

Recruitment Associate

085-0493240
elodie.biltgen@linden-it.com

Sammy Chayata
Sammy Chayata

Sales Consultant

030-8080511
sammy.chayata@linden-it.com

Sta jij straks hier?
Sta jij straks hier?

Kom werken bij Linden-IT

085-0493240
Bekijk Linden-IT vacatures
Open sollicitatie

Verantwoordelijk voor Noord-Brabant en Limburg

Business unit Support & beheer regio Zuid

Nikki van Dam
Nikki van Dam

Managing Consultant

073-8080401
nikki.van.dam@linden-it.com

Jacqueline Siemons
Jacqueline Siemons

Sales Consultant

073-8080401
jacqueline.siemons@linden-it.com

Julie Abcouwer
Julie Abcouwer

Recruitment Associate

073-8080401
julie.abcouwer@linden-it.com

Jeroen Hoogveld
Jeroen Hoogveld

Talent Associate

073-8080401
jeroen.hoogveld@linden-it.com

Kaylee Vader
Kaylee Vader

Sales Associate

030-8080511
kaylee.vader@linden-it.com

Sta jij straks hier?
Sta jij straks hier?

Kom werken bij Linden-IT

085-0493240
Bekijk Linden-IT vacatures
Open sollicitatie

Linden-IT

Business unit Consultancy

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Business Unit Director

085-0493240
ture.de.weijer@linden-it.com

Noah Damen
Noah Damen

Sales Consultant

085-0493240
noah.damen@linden-it.com

Jason Rump
Jason Rump

Sales Consultant

085-0493240
jason.rump@linden-it.com

Ben Mandour
Ben Mandour

Recruitment Associate

085-0493240
Ben.Mandour@linden-it.com

Achraf Zibuh
Achraf Zibuh

Talent Consultant

020-2410623 
achraf.zibuh@linden-it.com

Lodewijk van Ijs
Lodewijk van Ijs

Sales Consultant

020-2410623
lodewijk.van.ijs@linden-it.com

Ali Noori
Ali Noori

Sales Associate

085-0493240
ali.noori@linden-it.com

Joey Tienhooven
Joey Tienhooven

Sales Consultant

085-0493240
joey.tienhooven@linden-it.com

Quincy Somedjo
Quincy Somedjo

Sales Associate

085-0493240
quincy.somedjo@linden-it.com

Sta jij straks hier?
Sta jij straks hier?

Kom werken bij Linden-IT

085-0493240
Bekijk Linden-IT vacatures
Open sollicitatie

Linden-IT

Team Resourcing

Danielle Reijne
Danielle Reijne

Resourcing Associate

085-0493240
danielle.reijne@linden-it.com

Esmee Boogaerdt ’t Hooft
Esmee Boogaerdt ’t Hooft

Resourcing Consultant

085-0493240
esmee.boogaerdt@linden-it.com

Judith van Gemeren
Judith van Gemeren

Resource Associate

085-0493240
judith.van.gemeren@linden-it.com

Overig

Linden-IT algemeen

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Director National Accounts

020-8080472
stephanie.pennings@linden-it.com

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Director National Sales

085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Financial Controller

085-0493240
finance@linden-it.com

Karin van den Berg
Karin van den Berg

Finance & Fleet

020-8080472
finance@linden-it.com

Anne Last
Anne Last

Financial Associate

020-8080472
finance@linden-it.com

Mikla Heesbeen
Mikla Heesbeen

Financial Associate

020-8080472
finance@linden-it.com

Maryse ten Broek
Maryse ten Broek

Financial Associate

085-0493240
finance@linden-it.com

Suzanne Boekhout
Suzanne Boekhout

Finance Associate

085-0493240
suzanne.boekhout@linden-it.com

Angelique Swart
Angelique Swart

Financial Associate

085-0493240
Finance@linden-it.com

Mitchell Overklift
Mitchell Overklift

Manager Sales & Recruitment Support

085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Kübra Cevik
Kübra Cevik

Recruitment support

020-8080472
kubra.cevik@linden-it.com

Lars Bults
Lars Bults

Recruitment support

085-0493240
lars.bults@linden-it.com

Tony Mikhail
Tony Mikhail

Sales Support

085-0493240
tony.mikhail@linden-it.com

Thijme van der Borght
Thijme van der Borght

Sales Support

085-0493240
thijme.van.der.borght@linden-it.com

Emma de Kloet
Emma de Kloet

Recruitment Support

085-0493240
emma.de.kloet@linden-it.com

Sem Appel
Sem Appel

Sales Support Specialist

020-2410623
Sem.appel@linden-it.com

Romaissa Bazaanine
Romaissa Bazaanine

Recruitment Support

085-0493240
romaissa.bazaanine@linden-it.com

Kim de Loor
Kim de Loor

Sales Executive

020-8080472
kim.de.loor@linden-it.com

Mans van Schaik
Mans van Schaik

Academy Consultant

085-0493240
mans.van.schaik@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Human Capital manager

085-0493240
celesta.eijhout@linden-it.com

Nicole Knaven
Nicole Knaven

Human Capital manager

020-8080472
nicole.knaven@linden-it.com

Nathan van Wandelen
Nathan van Wandelen

HR Associate

020-8080472
nathan.van.wandelen@linden-it.com

Mirko Meyn
Mirko Meyn

IT Specialist

020-8080472
mirko.meyn@linden-it.com

Melissa van Tilborg
Melissa van Tilborg

Bi/Applicatie engineer

020-8080472
melissa.van.tilborg@linden-it.com

Arief Redjopawiro
Arief Redjopawiro

CRM Developer

020-8080472
arief.redjopawiro@linden-it.com

Justin Verbeek
Justin Verbeek

IT Support

020-8080472 
justin.verbeek@linden-it.com

Ender Akkanat
Ender Akkanat

Allround Marketeer met UX expertise

085-0493240
ender.akkanat@linden-it.com

Kiara Visser
Kiara Visser

Marketing Associate Content

085-0493240
kiara.visser@linden-it.com

Natascha Ramdjan
Natascha Ramdjan

Office Manager

085-0493240
office@linden-it.com

Sta jij straks hier?
Sta jij straks hier?

Kom werken bij Linden-IT

085-0493240
Bekijk Linden-IT vacatures
Open sollicitatie

Nieuws

Uitgelicht

Contact

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!
Vacature is verwijderd uit je favorieten!