Home » Over ons » Meet the team
Adelay Equabagergis
Adelay Equabagergis

Managing Director Software Developers
020-8080472
adelay.equabagergis@linden-it.com

Bas Lankheet
Bas Lankheet

Sales & Recruitment Support
085-0493240
bas.lankheet@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Talent Consultant Support en beheer functies Noord Brabant en Limburg
073-8080401
celesta.eijhout@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Talent Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Controller
085-0493240
finance@linden-it.com

Kirsten Bults
Kirsten Bults

Directeur People & Development
020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit Support en Beheer Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Merel van Buitenen
Merel van Buitenen

Talent Consultant Support en beheer functies Utrecht, Overijssel, Drenthe, Gelderland, Friesland & Groningen
030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Mitchel Overklift
Mitchel Overklift

Manager Sales & Recruitment Support
085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Pieter Appel
Pieter Appel

IT Consultant
085-4825503
support@linden-it.com

Renate Steenbeek
Renate Steenbeek

Talent Consultant Cloud, Security, Applicatiebeheer, IT management functies
030-8080511
renate.steenbeek@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Samantha Refos
Samantha Refos

Sales Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
samantha.refos@linden-it.com

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Business Unit Development
085-0493240
sander poeltuyn@linden-it.com

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Shanna van Rooijen
Shanna van Rooijen

Marketing Associate
020-8080472
shanna.van.rooijen@linden-it.com

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit Support en Beheer Noord-Brabant & Limburg
073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Sophie Wijmans
Sophie Wijmans

Sales Associate Support en beheer functies Noord Holland, Flevoland, Zuid Holland & Zeeland
020-8080472
sophie.wijmans@linden-it.com

Sterre Mosmans
Sterre Mosmans

Sales & Recruitment Support Associate
085-0493240
sterre.mosmans@linden-it.com

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit Consultancy
085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Tom van Veen
Tom van Veen

Consultant Projecten & Services
085-4825503
tom.van.veen@linden-it.com

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
030-8080511
ture.de.weijer@linden-it.com

Yip-Pang Jong
Yip-Pang Jong

Resourcing Associate Freelancers en Partners
030-8080511
yip-pang.jong@linden-it.com

Uitgelicht

Wat is Incident Management?

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd ons over incident management. In dit stuk krijg je te weten wat incident management precies inhoudt en verteld Sjoerd wat je nu wel…

Lees verder »

De weg naar een performance IT-servicedesk

In deze blog verteld onze IT-consultant Sjoerd de weg naar een performance IT-servicedesk. Waarom dit zo belangrijk is? Als een servicedesk goed draait, kan een bedrijf productiever, met minder kosten…

Lees verder »

Top 10 skills van een servicedeskmedewerker

Zelf-service portalen, automatisering en AI maken tijd vrij op uw servicedesk en bij uw servicedeskmedewerkers. Hierdoor kunnen ze zich beter focussen op belangrijke en terugkerende problemen. Aangezien uw gebruikers of…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe we kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!