Home » Over ons » Meet the team

Business unit Support & beheer regio West
(verantwoordelijk voor Noord-Holland, Flevoland, Zuid-Holland en Zeeland)

Sanne Seegers
Sanne Seegers

Directeur Business Unit
020-8080472
sanne.seegers@linden-it.com

Koen Scheelings
Koen Scheelings

Managing Consultant
020-8080472
koen.scheelings@linden-it.com

Daphne Heemskerk
Daphne Heemskerk

Talent Consultant
020-8080472
daphne.heemskerk@linden-it.com

Rens Stavenuiter
Rens Stavenuiter

Talent Consultant
020-8080472
rens.stavenuiter@linden-it.com

Samantha Refos
Samantha Refos

Sales Associate
020-8080472
samantha.refos@linden-it.com

Sophie Wijmans
Sophie Wijmans

Sales Associate
020-8080472
sophie.wijmans@linden-it.com

Jeroen Kooman
Jeroen Kooman

Sales Consultant
020-8080472
jeroen.kooman@linden-it.com

Judith Akele
Judith Akele

Sales Associate
020-8080472
judith.akele@linden-it.com

Wesley Stuger
Wesley Stuger

Sales Consultant
020-8080472
wesley.stuger@linden-it.com

Renée van de Weerd
Renée van de Weerd

Sales Associate
020-8080472
renee.van.de.weerd@linden-it.com

Jasmine Jack
Jasmine Jack

Sales Associate
020-8080472
jasmine.jack@linden-it.com

Sam Stalenberg
Sam Stalenberg

Sales Associate
020-8080472
sam.stalenberg@linden-it.com

Business unit Support & beheer regio Noord
(verantwoordelijk voor Utrecht, Gelderland, Overijssel, Drenthe, Friesland, Groningen)

Marian Rozz
Marian Rozz

Directeur Business Unit
030-8080511
marian.rozz@linden-it.com

Sharon Moen
Sharon Moen

Sales Consultant
030-8080511
sharon.moen@linden-it.com

Rianne de Meijere
Rianne de Meijere

Sales Consultant
030-8080511
rianne.de.meijere@linden-it.com

Merel van Buitenen
Merel van Buitenen

Talent Consultant
030-8080511
merel.van.buitenen@linden-it.com

Maarten Jansen
Maarten Jansen

Sales Associate
030-8080511
maarten.jansen@linden-it.com

Adam Azzahchi
Adam Azzahchi

Sales Associate
030-8080511
adam.azzahchi@linden-it.com

Business unit Support & beheer regio Zuid
(verantwoordelijk voor Noord-Brabant en Limburg)

Stephanie Pennings
Stephanie Pennings

Directeur Business Unit
073-8080401
stephanie.pennings@linden-it.com

Nikki van Dam
Nikki van Dam

Sales Executive
073-8080401
nikki.van.dam@linden-it.com

Jacqueline Siemons
Jacqueline Siemons

Sales Consultant
073-8080401
jacqueline.siemons@linden-it.com

Marloes Zwennis
Marloes Zwennis

Talent Associate
073-8080401
marloes.zwennis@linden-it.com

Pierre Klaassen
Pierre Klaassen

Sales Consultant
073-8080401
pierre.klaassen@linden-it.com

Business unit Consultancy

Tobias Fidder
Tobias Fidder

Directeur Business Unit
085-0493240
tobias.fidder@linden-it.com

Ture de Weijer
Ture de Weijer

Manager Recruitment en Sourcing
085-0493240
ture.de.weijer@linden-it.com

Yip-Pang Jong
Yip-Pang Jong

Resourcing Associate Freelancers en Partners
085-0493240
yip-pang.jong@linden-it.com

Rudra Panday
Rudra Panday

Sales Consultant
085-0493240
rudra.panday@linden-it.com

Noah Damen
Noah Damen

Talent Associate
085-0493240
noah.damen@linden-it.com

Jason Rump
Jason Rump

Sales Associate
085-0493240
jason.rump@linden-it.com

Jennifer Zoetemeyer
Jennifer Zoetemeyer

Talent Associate
085-0493240
jennifer.zoetemeyer@linden-it.com

Business unit Developers

Sander Poeltuyn
Sander Poeltuyn

Managing Director Development
020-8080472
sander.poeltuyn@linden-it.com

Adelay Equabagergis
Adelay Equabagergis

Managing Director Business Unit Development
020-8080472
adelay.equabagergis@linden-it.com

Achraf Zibuh
Achraf Zibuh

Talent Associate
020-8080472
achraf.zibuh@linden-it.com

Team Lissabon

Sophie van den Elzen
Sophie van den Elzen

Managing Consultant Resourcing
085-0493240
sophie.van.den.elzen@linden-it.com

Jacqueline Janssen
Jacqueline Janssen

Resourcing Consultant
085-0493240
jacqueline.janssen@linden-it.com

Marije van Genderen
Marije van Genderen

Recruitment Consultant
085-0493240
marije.van.genderen@linden-it.com

Danielle Reijne
Danielle Reijne

Recruitment Consultant
085-0493240
danielle.reijne@linden-it.com

Annemijn Mennink
Annemijn Mennink

Recruitment Consultant
085-0493240
annemijn.mennink@linden-it.com

Linden-IT algemeen

Bianca Plijter
Bianca Plijter

Financial Associate
020-8080472
finance@linden-it.com

Anne Last
Anne Last

Financial Associate
020-8080472
finance@linden-it.com

Fabian Rebel
Fabian Rebel

Financial Controller
085-0493240
finance@linden-it.com

Karin van den Berg
Karin van den Berg

Finance & Fleet
020-8080472
finance@linden-it.com

Mikla Heesbeen
Mikla Heesbeen

Financial Associate
020-8080472
finance@linden-it.com

Mitchell Overklift
Mitchell Overklift

Manager Sales & Recruitment Support
085-0493240
mitchell.overklift@linden-it.com

Nese Cekic
Nese Cekic

Sales & Recruitment Support
085-0493240
nese.cekic@linden-it.com

Elodie Biltgen
Elodie Biltgen

Sales & Recruitment Support
085-0493240
elodie.biltgen@linden-it.com

Kirsten Bults
Kirsten Bults

Directeur People & Development
020-8080472
kirsten.bults@linden-it.com

Celesta Eijhout
Celesta Eijhout

Talent & Development manager
085-0493240
celesta.eijhout@linden-it.com

Nicole Korringa
Nicole Korringa

Talent & Development Manager
020-8080472
nicole.korringa@linden-it.com

Shanna van Rooijen
Shanna van Rooijen

Marketing Associate
020-8080472
shanna.van.rooijen@linden-it.com

Joya Smit
Joya Smit

Officemanager
020-8080472
joya.smit@linden-it.com

Kim de Loor
Kim de Loor

Manager Linden-IT Academy
020-8080472
kim.de.loor@linden-it.com

Melissa van Tilborg
Melissa van Tilborg

BI & Data Consultant
020-8080472
melissa.van.tilborg@linden-it.com

Mirko Meyn
Mirko Meyn

IT Specialist
085-4825503
mirko.meyn@linden-it.com

Quinten van de Kraats
Quinten van de Kraats

IT Consultant
085-4825503
quinten.van.de.kraats@linden-it.com

Uitgelicht

Whitepaper MBO ICT 2022

De digitale wereld groeit sneller dan ooit. Dat deed ‘ie natuurlijk al een poosje. Maar, de afgelopen jaren hebben de ICT-infrastructuur in een razende datastroomversnelling gebracht. De grootste uitdaging voor…

Lees verder »

De servicedesk van de toekomst

Vorige week vertelden we over de trends voor op de helpdesk. Nu gaan wij een stapje verder: namelijk de servicedesk van de toekomst. Wat betekent dit allemaal voor de servicedesk…

Lees verder »

Trends op de helpdesk

De helpdesk blijft een van de meest waardevolle tools voor organisaties. Helpdesks zijn namelijk in staat om met alles te helpen, van het beheren van klantgesprekken tot het bieden van…

Lees verder »

Hoe kunnen we je helpen?

Laat ons weten hoe wij jou kunnen bereiken.

Vacature is toegevoegd aan je favorieten!

Vacature is verwijderd uit je favorieten!